*** Hotel Aron ubytování Praha 3

Hotel Praha 3 Aron Hotel Aron Praha je tříhvězdičkový hotel, který se nachází v klidném prostředí městské části Žižkov. Rodinná atmosféra, moderně zařízené pokoje,ubytování v historické budově na Praze 3, to vše Vám nabízí hotel Aron.

Ubytování
V hotelu Aron se můžete ubytovat celkem v 49 dvoulůžkových, jednolůžkových a v třílůžkových pokojích. Sociální zařízení na pokojích je samozřejmostí jako koupelna se sprchovým koutem, telefon, TV-SAT, minibar. Hosté zajisté ocení možnost sejfu, které jsou k dispozici na některých pokojích. Budete mít jakékoliv přání, či si přijít pro informaci, ochotná recepce sloužící 24 hodin denně Vám bude k dispozici. Na recepci je k prodeji denní tisk, prodej výletů či možnost využití směnárny.

Restaurace
Dveře restaurace jsou otevřeny od od 11 do 22 hod s příjemným prostředí a širokou nabídkou pokrmů zahraniční i domácí kuchyně. V restauraci jsou připravována i jídla pro vegeteriány. V měsících od dubna do října ocení hosté posezení v letní restauraci před hotelem, kde můžete ochutnat sladké dezerty jako poháry či palačinky a zkombinovat to například s míchaným nápojem.


Praha
Praha je klenot mezi českými městy. Praha je nejvyhledávanější a nejnavštěvovanější místo v ČR kvůli své historii, památkám a kultuře. V Praze si na své přijde na své i mladá generace, která podlehne bohatému nočnímu životu a pokud budete chtít z ruchu velkoměsta na chvíli utéct, můžete navštívit například známou pržskou ZOO nebo některou z přístupných zahrad.Mezi nejvyýznamější památky patří Hradčany, Pražský hrad, Vyšehrad, Petřín atd.
Hotel Praha 3 Aron - Služba na recepci je 24 hodinHotel Praha 3 Aron - Malá zvířátka (psi) mají do hotelu vstup dovolenHotel Praha 3 Aron -  Recepce poskytuje směnárenské služby.Hotel Praha 3 Aron - K hotelu přísluší parkovištěHotel Praha 3 Aron - disponuje restauracíHotel Praha 3 Aron -  je k dispozici připojení na internetHotel Praha 3 Aron -  je k dispozici letní terasaHotel Praha 3 Aron - disponuje kavárnouHotel Praha 3 Aron - přijímá creditní karty Eurocard/MastercardHotel Praha 3 Aron - přijímá kreditní karty VISAHotel Praha 3 Aron - přijímá kreditní karty American ExpressHotel Praha 3 Aron - přijímá kreditní karty JCBHotel Praha 3 Aron - přijímá kreditní karty Diners Club InternationalHotel Praha 3 Aron - Televize umožňuje příjem satelitních programůHotel Praha 3 Aron - Pokoje jsou vybaveny televizoremHotel Praha 3 Aron - Pokoje jsou vybaveny vlastní koupelnouHotel Praha 3 Aron - Pokoje jsou vybaveny vlastní toaletouHotel Praha 3 Aron - na pokojích je telefon